RECENZJE UCZNIÓW Z KPK

FELIX, NET 

I NIKA

Felix, Net i Nika to uczniowie warszawskiego gimnazjum. Na pierwszy rzut oka wyglądają na zwyczajnych nastolatków, jednak ich magiczne umiejętności nieco odbiegają od rzeczywistości. Mimo tak młodego wieku potrafią obronić swoje miasto przed niebezpieczeństwem.                                
Krótko mówiąc: rzeczywistość warszawskiego gimnazjum, szalone akcje i wynalazki, dobry humor i szczypta powagi = przepis na fajną książkę. Jeżeli ciekawią Ciebie ich przygody, zapraszamy do biblioteki szkolnej. Dysponujemy wszystkimi tomami tego cyklu.  Jako pierwszy proponujemy Tobie: „ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”.

Polecamy również             
„Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa”
„Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów”
„Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności”
„Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek”
„Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2. Mała armia”
„Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka”
„Felix, Net i Nika oraz Bunt Maszyn”

Patryk Adrych 
(Klub Przyjaciół Książki)
**************************************************************

"Opowieści z Narnii"

 

Zachęcamy was do przeczytania "Opowieści z Narnii". Na dobry początek proponujemy pierwszą część cyklu "Lew, czarownica i stara szafa".
Jest to opowieść fantastyczna o dwóch różnych światach, które dzieli stara szafa. W jednym świecie panuje wojna światowa, w drugim również zło stało się chlebem powszednim. W świecie, do którego się przenoszą, bohaterowie mają szansę na zawsze zmienić oblicze krainy. Czy w czasie walki spełnią się ich skryte marzenia? Czy bohaterowie się nie poddadzą i doprowadzą do zwycięstwa nad złem?
Tego wszystkiego dowiecie się po przeczytaniu tej fascynującej opowieści.

Patryk Adrych
(Klub Przyjaciół Książki)
************************************************************